Volné pracovní místo  Asistentka obchodního oddělení

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–39 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Popis pracovní nabídky

„Dobrý tým je základ úspěchu“.
Naše společnost působící v oblasti finančního zprostředkování UMD Network a.s. se díky silnému kapitálu a dlouholeté tradici řadí ve středoevropském regionu mezi digitální lídry. Naším cílem je být plně „bez papíru“ a proto naše úsilí zaměřujeme do inovací. Naším hlavním pracovním nástrojem je inšanon (aplikace pro klienty zdarma).

Náplň práce:
  • Vkládání intervencí, memorand, novinek, produktových listů, soutěží do intranetu
  • Investika a Conseq – zapisování, odesílání, archivování smluv, odkupů
  • Dlužníci - nahrávání do intranetu a odesílání výzev k zaplacení dlužníkům
  • CRIF - odesílání přehledů dlužníků do databáze
  • Zpracovávání účetních dokladů, příprava podkladů pro mzdovou účetní, posílání dokumentů do VZP a ČSSZ
  • Zpracovávání (re-distribuce) klientských požadavků
  • Zapisování, odesílání a zakládání korespondence
  • Komunikace s centrálou a jednotlivými odděleními (marketing, finanční oddělení, obchodní oddělení…)
  • Zasmluvnění, registrace, změny, odhlášení spolupracovníků, kompletace dokumentů a dokladů pro ČNB
  • Vytváření přístupů u partnerů, zpráva datové schránky
  • Zastupování kolegyně v kanceláři

Požadujeme

  • Ukončené minimálně SŠ
  • Zkušenosti v oboru financí velkou výhodou
  • Pozitivní postoj k poradcům, ke změnám a vzdělávání se
  • Práce s PC na uživatelské úrovni
  • Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní myšlení
  • Zkušenosti na pozici asistentka výhodou
  • komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Fixní příjem (35 000- 39 000 Kč)
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Profesionální zaškolení a podpora
  • Místo pracoviště: Praha 9

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení, nástup možný od konce dubna. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.